fbpx

Rekolekcje kapłańskie 2019

Listopad jak zawsze był u nas miesiącem skupienia. A to przez wzgląd na rekolekcje kapłańskie, których znakomita większość odbywa się w Domus Mater właśnie wtedy. W tym roku odbyły się one w 5 turach, od 4.11 do 5.12. Uczestniczyło w nich łącznie około 140 księży z całej Polski, z różnych diecezji, parafii, zgromadzeń. Chyba możemy powiedzieć, że rekolekcje w Domus Mater mają już swoją markę i bardzo, bardzo cieszymy się z tego, że udało nam się zyskać Państwa zaufanie.

W ramach przypomnienia, rekolekcje kapłańskie zawsze trwają od poniedziałku do czwartku. Uczestnikom zapewniamy zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych, zgodnie z życzeniem. Podczas całego pobytu zapewniamy pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, przerwy kawowe) – o to, by posiłki były domowe i smaczne, dba nasza kuchnia. Rekolekcje odbywają się w naszej domowej kaplicy, co zapewnia chwile refleksji w spokojnej i przyjaznej atmosferze.

Prowadzący oraz temat rekolekcji zmieniają się z roku na roku, z pewnością jednak zawsze niosą ze sobą wartościowe, pouczające treści. Tegoroczne rekolekcje dla kapłanów prowadził ks. dr Damian Płatek SCJ.

Na naszej stronie internetowej niebawem pojawią się terminy rekolekcji na rok 2020. Zapisy przyjmujemy mailowo oraz telefonicznie. Serdecznie zapraszamy!

P.S. W Domus Mater rekolekcje mogą odbywać nie tylko księża, ale i grupy zorganizowane czy osoby prywatne. Jeśli są Państwo zainteresowani taką możliwością, zapraszamy do kontaktu z recepcją hotelu.

Rekolekcje kapłańskie 2019
Przewiń do góry